זני קנאביס עתירי THC - הכימיקל של צרכני הפנאי

עבור המשתמשים בקנאביס למטרות פנאי, מציאת זנים בעלי תכולת THC דומיננטית חשובה מאוד, מכיוון שזוהי התרכובת הגורמת לתחושת היי. כאן תוכלו לעיין ברשימה המלאה שלנו של זני קנאביס עתירי THC כדי למצוא את הזן המתאים לכם ביותר.

THC, או טטרהידרוקנבינול, היא התרכובת הכימית שמייצרת היי אופורי. למעשה, היא מקיימת אינטראקציה עם קולטנים במוח וכך גורמת להשפעות שונות. ההשפעות הן מגוונות ותלויות במשתמש ובזן הקנאביס הספציפי. בין ההשפעות השכיחות ביותר לטווח הקצר של THC ניתן למנות: התרוממות רוח, רגיעה, הירדמות, הקלה בכאב, פגיעה בזיכרון, אנרגיה, רעב, נמנום, קצב לב מוגבר, יובש בפה, עיניים אדומות, האטה בתפיסת זמן, צחוק, סחרחורת, חוסר יכולת לזוז וחרדה.

בעוד ש-THC עשוי להיות לגרום להיי, הוא משמש גם כדי להקל על רשימה הולכת וגדלה של מצבים רפואיים, כולל פוסט טראומה, כאבים כרוניים, נדודי שינה, בחילות, דלקות, מיגרנות, סרטן, הפרעות קשב וריכוז, אובדן תיאבון, דלקת פרקים, אלצהיימר, טרשת נפוצה ודום נשימה בשינה.

רמות ה-THC בקנאביס משתנות מאוד ומומלץ למשתמשים מתחילים להתחיל עם כמויות קטנות ואז להתקדם. ישנם זנים המכילים פחות מ-10% THC וכאלה שיש להם קרוב ל-30% או אפילו יותר.

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.