זני קנאביס מסוג אינדיקה צמחים חסונים ורגיעה עמוקה

אינדיקה הוא השם של אחד משלושת זני הקנאביס העיקריים. אלה ידועים בעיקר בהשפעות המרגיעות שלהם. אם אתם מחפשים זני קנאביס אינדיקה, הגעתם לעמוד הנכון – כאן תמצאו את הרשימה המלאה.

השם אינדיקה שימש במקור לתיאור זני קנאביס שהתגלו בהודו ומאוחר יותר לזנים מאפגניסטן. כיום השם משמש באופן נרחב לתיאור צמחים חסונים וצפופים בעלי עלים רחבים בצבע ירוק כהה. הפרחים של זני אינדיקה נוטים להיות צפופים יותר ודחוסים יותר מאלה של צמחי סאטיבה. צמחי קנאביס אינדיקה גם מתבגרים הרבה יותר מהר מצמחי סאטיבה, עם זמן לפריחה של בין 35 ל- 65 ימים. הם גם גדלים בלי בעיה באקלים קר.

זני קנאביס אינדיקה מתאפיינים בהשפעות גופניות כגון כבדות בגפיים ועקצוץ בפנים. ידוע גם כי הם עוזרים להרפיה ומקלים על נדודי שינה. מסיבה זו צרכני קנאביס נוטים להשתמש בזני אינדיקה בערב, כדי לעזור להם להירגע בסוף היום. זנים אלה גם משרים תחושות של אושר או אפילו אופוריה, כך שהם אמנם מפילים פיזית, אבל לא מורידים מבחינה נפשית. תופעה אופיינית לזני אינדיקה עשויה להיות תחושה של הידבקות לספה ללא יכולת לזוז יחד עם תחושת סיפוק כללית. לרוב זני האינדיקה תהיה תכולה גבוהה יותר של CBD, אבל זה לא אומר שהם דלים ב-THC.

חשוב לזכור שכאשר בוחרים זן קנאביס, הידיעה אם הוא אינדיקה, סאטיבה או היברידי עשויה לתת לכם מושג לגבי ההשפעות שלו. יחד עם זאת, בפועל ישנם גורמים רבים נוספים שיקבעו איזה סוג השפעה תחוו, כגון המערכת האנדוקנבינואידית שלכם והפרופיל הכימי הספציפי של אותו זן.

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.