זני קנאביס היברידיים שילוב הגנטיקה של אינדיקה וסאטיבה

בעוד שבמקור צמחי קנאביס סווגו כאינדיקה או סאטיבה, בשל הכמות העצומה של ההכלאות שנעשו לאורך השנים, כיום נדיר מאוד למצוא זנים שהם אינדיקה טהורה או סאטיבה טהורה. במקום זאת, כמעט כל הזנים הם הכלאות שיש בהם תכונות דומיננטיות של אינדיקה או של סאטיבה. חלק מזני הקנאביס המשווקים כהיברידיים, נוטים להתאפיין בתכונות מאוזנות של אינדיקה וסאטיבה. בעמוד זה, תוכלו לעיין במספר עצום של זני קנאביס היברידיים ולמצוא את המתאים לכם ביותר.

מכיוון שזני קנאביס היברידיים יורשים את הגנטיקה שלהם מאינדיקה וסאטיבה יחד, ייתכן שהם יפגינו את ההשפעות של שניהם. זאת אומרת שזן היברידי עשוי לגרום למשתמשים להרגיש שמחים, אופוריים, נמרצים, נינוחים ועוד. הכל תלוי בסוג הזן ההיברידי בו נעשה שימוש ובהשפעות המיוחסות לזנים ההורים שלו.

לכן, כאשר מעיינים בזני קנאביס היברידיים, כדאי לבחון גם את הזנים ההורים שלהם על מנת לקבל מושג לגבי סוג ההשפעות שלהן הוא עשוי לגרום. לדוגמה, אם יש יותר אינדיקה בגנטיקה שלו, הוא עשוי לגרום ליותר השפעה גופנית מאשר מוחית. ישנו מספר עצום של זני קנאביס היברידיים בשוק, אשר רבים מהם התפרסמו מאד עם השנים.

כאשר בוחרים זן קנאביס היברידי כדאי, בנוסף לגנטיקה שלו, לבחון גם את תכולת ה- THC שלו, שכן נתון זה הוא הקובע עד כמה הזן חזק. מי שמעוניין בשימוש לצורך רפואי ירצה לשקול זן עתיר CBD. היבט נוסף של זנים היברידיים שעשוי לגרום להשפעות שונות הוא הטרפנים. תוכלו לקבל מידע על כל המאפיינים הללו באמצעות עיון ברשימת הזנים ההיברידיים שלנו, וכך תמצאו את האחד המתאים לכם ביותר.

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.