זני קנאביס סאטיבה צמחים גבוהים, ממריצים וממקדים

סאטיבה הוא אחד משלושת סוגי הקנאביס העיקריים המצויים כיום, יחד עם אינדיקה וזנים היברידיים. אומרים כי זני סאטיבה הם ממריצים, מרוממים ומשפיעים על המוח. ישנם זני קנאביס סאטיבה רבים וכלם מפורטים כאן בעמוד זה. עיינו ברשימה המלאה ותוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.

צמחי סאטיבה הם בדרך כלל צמחים צנומים, גבוהים ודקים עם עלים ירוקים בהירים מאוד. צמחים אלה יכולים לגדול בקלות לגובה של יותר מ- 3.5 מטר והם נוטים לפרוח באקלים חם. קנאביס סאטיבה גדל בדרך כלל במקומות כמו דרום מזרח אסיה, מרכז אמריקה ודרום אמריקה. כאמור, צמחי סאטיבה נוטים להמריץ ולגרום להיי מוחי. הם נחשבים גם כמועילים בהתמודדות עם מתח או חרדה, ואנשים רבים משתמשים בזני קנאביס סאטיבה כדי לשפר את יכולת הריכוז ולהגביר את היצירתיות והמוטיבציה. מסיבות אלה, זני סאטיבה נחשבים כזנים המתאימים לשימוש ביום ולביצוע משימות.

לזני סאטיבה יש תכולת CBD נמוכה מאד ותכולה גבוהה של THC. חשוב להיות מודעים לרמות ה-THC בעת בחירת זן סאטיבה מכיוון שהוא זה שיקבע עד כמה חזק הזן. ההשפעות של כל זן תלויות בהרבה יותר מאשר העובדה אם הוא אינדיקה או סאטיבה. הן תלויות בהרכב הכימי של הצמח, טכניקת הגידול וכמובן במשתמש. לכן, כאשר מחפשים קנאביס סאטיבה, כדאי לקרוא את התיאור של המגדל, שכן כך תקבלו תובנות לגבי ההשפעות של הצמח.

ניתן גם לבחון אילו טרפנים קיימים בזן שכן ישנן עדויות הולכות וגוברות לכך שהם חשובים לא פחות. ישנם מספר טרפנים שונים הנפוצים בקנאביס סאטיבה, שלכל אחד מהם השפעה שונה.

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.