זני קנאביס לפי ההשפעה

קנאביס יכול לגרום למגוון עצום של השפעות, חלקן מהנות מאד ואחרות אולי פחות. למרבה המזל, יש מספר עצום של זנים, אז עם מעט מחקר תוכלו בקלות למצוא זן אשר גורם בדיוק להשפעות שבהן אתם מעוניינים.

תפריט השפעות הקנאביס – פשוט לבחור לפי הצורך

אחד הדברים הנהדרים בקנאביס הוא שהוא גורם למגוון רחב מאד של השפעות, ולהשפעות אלו יכולות להיות יתרונות רפואיים ויתרונות למטרות פנאי כאחד. אנשים רבים מחזיקים בדעה הסטריאוטיפית שקנאביס גורם לטישטוש, חוסר מיקוד, ולתחושת "סטלה" כללית. אך למרות שיש זנים שאכן גורמים לכך, זה ממש לא נכון לגבי כולם.

לדוגמה, אנשים מסוימים עשויים לרצות זן שנותן תחושת אנרגיה ומגביר את המיקוד, ובמקרה זה עליהם לבחור זן דומיננטי בסאטיבה. אחרים עשויים לרצות זן שיעזור להם להירגע פיזית, ובמקרים כאלה, זנים דומיננטיים באינדיקה עם רמות CBD גבוהות הם אלה שיתאימו.

ישנם גם זני קנאביס המשרים יצירתיות, אושר, עוררות ועוד. כל זן שונה מחברו ומתאפיין בהשפעות משלו. עם זאת, כל אדם הוא שונה ולכן לעולם לא תוכלו להיות בטוחים ב- 100% מה יהיו ההשפעות של זן מסוים עליכם לפני שתנסו אותו.

למרות זאת, ניתן לקבל מושג לגבי ההשפעות של כל זן לפני שמנסים אותו, ולשם כך תוכלו להשתמש בקטגוריות שנמצאות בדף זה כדי לעזור לכם לצמצם את החיפוש. כך תוכלו למצוא את הזן המתאים בדיוק לצרכים שלכם בקלות.

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.