עיינו בזני הקנאביס לפי טעמים

ישנם אלפי זני קנאביס שונים כאשר לכל אחד מהם טעם שונה וייחודי משלו. מגוון הטעמים והריחות של הזנים פשוט מדהים. ניתן למצוא הכל החל מתה ועד סולר, והחל מתותים ועד נענע. בנוסף, לעיתים רחוקות יש קשר בין הטעם של זן לבין השפעותיו, מה שאומר שלא משנה איזה סוג משתמשים אתם, תוכלו תמיד למצוא זן עם השפעות מתאימות וטעם שאתם אוהבים.

טרפנים שונים, טעמים שונים

תרכובות כימיות הידועות כטרפנים הן המעניקות לזני הקנאביס את הטעם והריח שלהם. ישנם כ- 30 טרפנים הנפוצים בקנאביס ולכל אחד מהם תכונות שונות. לדוגמא, לימונן המתאפיין בטעמי הדרים, מירצן בעל טעם טחוב ואדמתי ופינן שיש לו ריח של אורן. גם אם שני זנים מכילים את אותם טרפנים, הם עשויים להכיל אותם ביחסים שונים, וזו הסיבה שהטעם והריח של הזנים יהיה שונה.

מחקרים של התקופה האחרונה בוחנים האם הטרפנים מהווים גורם בהשפעות של כל זן. ישנן עדויות מצטברות לכך שעובדה זו נכונה, ויש הטוענים אפילו שהיא חשובה יותר מן השאלה האם זן הוא אינדיקה או סאטיבה.

זן לכל משתמש ולכל טעם

אם אתם מחפשים זני קנאביס בעלי טעם מסוים, הגעתם למקום הנכון. חילקנו לנוחותכם אלפי זני קנאביס לקטגוריות לפי הטעמים שלהם. זאת אומרת שבין אם אתם משתמשי פנאי או מטופלים בקנאביס, ובין אם אתם מעוניינים בזן חזק מאוד, זן מרגיע, זן ממריץ או כל דבר אחר, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו זן בטעם שאתם אוהבים עם ההשפעות שאתם רוצים.

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.