סקירה זן קנאביס סנטה קרוז או ג'י

סנטה קרוז או ג'י (Santa Cruz OG Kush)  הוא זן קנאביס היברידי הקרוי על שם העיר בה הוא נוצר, סנטה קרוז, קליפורניה. מומחי הגנטיקה בחברת 831 Organiks (831 הוא אזור החיוג של סנטה קרוז) שילבו שני זנים מבוקשים מאוד ליצירת תערובת ייחודית זו של מאפייני קנאביס המשפיעים על הגוף והנפש יחד.

סנטה קרוז או ג'י

זן: 60% אינדיקה / 40% סאטיבה

זן קנאביס היברידי זה הדומיננטי באינדיקה שונה מעט מהכלאות OG אחרות בכך שהוא מציע מעט יותר השפעה של סאטיבה מאשר זנים אחרים. סנטה קרוז ידועה מזמן כמקום שבו מקדמים את הרחבת התודעה. לכן די ברור שזן הנושא את שם המקום הקשור בתרבות שמנסה "לשמור על סנטה קרוז הזויה" ישים דגש על השפעות על המוח. סנטה קרוז OGהוא בדיוק זה. כך הבטיח הזן את מקומו בקרב חובבי תרבות הקנאביס בדיוק בשל השוני משאר זניOG.

סנטה קרוז או ג'י, פרי הפיתוח של חברת 831 Organiks, הוא שילוב של הזנים או ג'י קוש (OG Kush) ו- Afghanooey. שני הזנים הללו מוכרים היטב כזנים מצוינים. השילוב שלהם יצר זן קנאביס חזק ובעל תכונות רפואיות ייחודיות.

תכולת THC: ממוצע 18% / עד 21%

תכולת סיבידי (CBD):0%

סנטה קרוז או ג'י (Santa Cruz OG Kush) זכה לפופולריות עצומה אצל צרכני פנאי ובעיקר בזכות השפעותיו הטיפוליות. העוצמה המתונה שלו מבטיחה הנאה לקהל רחב של משתמשים בכל הרמות בלי להשפיע על התפקוד ביום יום. עם זאת, למרות שהוא בעל חוזק בינוני, מומלץ למשתמשים חדשים שלא להתחיל איתו בפעם הראשונה וגם למנוסים עדיף לשמור אותו לשעות הערב.

ניחוח: הדר, חמוץ, פירות

ל- סנטה קרוז או ג'י (Santa Cruz OG Kush) אוסף נהדר של ניחוחות של פירות והדרים. תכונות אלה הופכות את הזן הזה לתענוג של ממש בכל פעם שפותחים חבילה.

טעמים: הדר, חמוץ, פירות, פלפל

הטעמים של Santa Cruz OG משקפים את הניחוחות באיכות חריפה ומפולפלת המוסיפה ייחוד בהשוואה לגרסאות OG אחרות.

מראה: בהיר, אוורירי, דביק

סנטה קרוז או ג'י (Santa Cruz OG Kush) מתאפיין בפרחים אווריריים, בעל מראה בהיר המושך מאד העין ותורם למכירות שלו. הפרחים עשירים בטריכומות לבנות עם כמות צנועה מאוד של סיבים הנוטים לצמוח בצרורות.

השימושים הנפוצים ביותר: מתח, טרשת נפוצה, הקלה בכאבים, חרדה

ל- Santa Cruz OG מגוון רחב של השפעות המדווחות כמקלות על תסמינים של מחלות נפשיות וסומטיות רבות. תכונות אלה כוללות את היכולת להפחית מתח וחרדה, כמו גם הפחתת ההשפעות של דיכאון. משתמשים מדווחים על הקלה בכאב מתון, דלקות מפרקים ואפילו טרשת נפוצה עם השימוש ב- Santa Cruz OG.

הזן מציע הקלה ורגיעה בין אם משתמשים בו למצבים נפשיים או פיזיים.

תופעות לוואי: יובש בפה, עיניים יבשות, חרדה, פרנויה

סנטה קרוז או ג'י (Santa Cruz OG Kush) גורם לתופעות הנפוצות של יובש בפה ובעיניים. אך אלה תופעות לוואי שקל להתגבר עליהן. עם זאת, תופעות לוואי אחרות שדווחו עם זן זה אינן קלות כל כך.

צרכנים מסוימים דיווחו ש- Santa Cruz OGעשוי לגרום לחרדה ולפרנויה. הדבר תלוי במינון. תכונה זו מיוחסת לגנטיקה של סאטיבה הדומיננטית בזן ייחודי זה.

גידול: יבול בינוני, קושי בינוני, 8 שבועות לפריחה

Santa Cruz OG הוא זן הנהנה מן היתרונות של הפרופיל הגנטי הייחודי שלו. הזן בעל תכונות אינדיקה ניכרות, המבטיחות את יציבותו ועמידותו בפני מספר גורמים סביבתיים. בנוסף, תכונות הסאטיבה שלו משפרות את כמות היבול של הזן.

הזן עשוי להיות קשה לגידול עבור מגדלים חסרי ניסיון, בעלי חלל מוגבל וחסרי מיומנות בטכניקות מתקדמות המבטיחות את מירב היבול שהצמח יכול לייצר. לבסוף, האקלים בו גדל הזן במקור הוא ייחודי. קשה מאד לשחזר את האקלים של סנטה קרוז השוכנת לחוף קליפורניה למרגלות מדרונות של יערות סקויה. בלעדיהם, די קשה לשחזר את ההצלחה של מפתחי הזן.

הזמן לפריחה בתנאי פנים וחוץ הוא כ- 8 שבועות בממוצע, כאשר צמחים בתנאי חוץ מוכנים בדרך כלל לקציר באוקטובר. היבול עשוי להיות משמעותי, עד קילוגרם לצמח.

מחשבות אחרונות על סנטה קרוז או ג'י

סנטה קרוז או ג'י (Santa Cruz OG Kush) נהנה מפרסום ופופולריות בקרב צרכני קנאביס בשל התמהיל הייחודי של גנטיקה של אינדיקה וסאטיבה. 831 Organiksיצרו זן המבוסס עלOG Kushשבוודאי יישאר בסביבה עוד שנים רבות.

עם תכולת THC ממוצעת של 18%, Santa Cruz OG אינו הזן החזק ביותר בתפריט. עם זאת, הוא משרה מצב של רגיעה ומציע הקלה על מגוון סימפטומים ומחלות.

לסנטה קרוז או ג'י יש פרופיל טעם וריח נהדר עם תווים של הדרים מתוקים ופלפל.

למרות שהוא מתאפיין בקושי בינוני מבחינת גידול, Santa Cruz OGמתגמל את המגדלים ביבול משמעותי אם יצליחו להתגבר על האתגרים שהוא מציב. זמן קצר לקציר ויבול גדול מצדיק את המאמץ בגידול שלו.

  

זנים נוספים

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.