סקירת זן קנאביס 9 D4

9D4 הוא הכלאת קנאביס דביקה ובעלת ריח חריף שתדביק אתכם לספה ותשאיר אתכם שם למשך כמה שעות.

זהו זן חזק ואטרקטיבי מכמה סיבות. כלומר, הוא נמצא בקצה העליון של הסקאלה מבחינת עוצמה של זן היברידי. בנוסף, כזן הדומיננטי באינדיקה, הוא מציע שפע של שימושים למטרות פנאי וטיפול.

לא רק שהזן הזה הוא היברידי חזק במידה ניכרת, הוא מכיל גם כמות בינונית של CBD, המסייע באיזון העוצמה ומציע חוויה מתונה יותר.

9D4

זן:70% אינדיקה / 30% סאטיבה

9D4 הוא זן קנאביס היברידי המשלב את הגנטיקה של סופר סקאנק 1994 וגורילה גלו/אוריג'ינל גלו.

הזן מבוקש מאוד בקרב מגדלים וצרכנים כאחד. הזן פותח במקור על ידי הגנטיקאים בחברת Ethos Geneticsוגודל על ידי מגדלים ברחבי ארה"ב. ניתן לרכוש תפרחות בבתי מרקחת בכל אזור בארה"ב שבו הקנאביס חוקי.

תכולת THC: ממוצעת 22% / עד 32%

תכולת סיביד (CBD): 1-4%

העוצמה הפוטנציאלית של הזן עשויה להרתיע אפילו צרכנים וותיקים. אחרים עשויים לשמוע את תוצאות בדיקות המעבדה ולראות בכך אתגר מרגש לרמת הסבילות שלהם.

לא משנה באיזו גישה אתם נוקטים, קחו את הזן הזה ברצינות ובזהירות כדי למנוע מעצמכם חוויה שלילית.

אגב, למרות תכולת ה- THCהגבוהה של הזן, תכולת ה-CBDמאזנת את ההשפעה שלו. לכן, לזן9D4 יש פוטנציאל כפתרון טיפולי לבעלי סבילות גבוהה או לסובלים מתסמינים הדורשים זנים חזקים יותר, ללא חשש מהשפעות משתקות.

ניחוחות: אדמה, חריף, בואש, שוקולד

ל- 9D4ניחוחות חריפים של אדמה עם אופי של בואש, מה שעשוי להיות חזק מדי עבור אנשים מסוימים. יש גם גוון מתוק של שוקולד בתוך חוויית הריח הזו.

טעמים: בואש, חמוץ, דיזל

טעמי הבואש הכימיים והחמצמצים של 9D4 שולטים בחיך, וצרכנים שאינם חובבי הטעמים האלה עשויים לשקול לעבור לזן אחר.

מראה: עלווה כהה, ניצנים גדולים

ניצני 9D4 גדולים ומתפארים בציפוי עבה של טריכומות בצבעי לבן וענבר היוצרים ניגוד יפה לעלווה הירוקה הכהה שלו.

השימושים הנפוצים ביותר: הפרעות במצב הרוח, חרדה, כאבים כרוניים

כזן חזק במיוחד, 9D4 יכול לחולל פלאים לסובלים ממחלות פיזיות כמו כאבים כרוניים ודלקות שרירים ומפרקים.

למרות שהוא מועיל לסימפטומים פיזיים, 9D4 פועל גם להקלת תסמינים הקשורים להפרעות במצב הרוח, כמו ADD, ADHD וכדומה. ניתן גם לטפל בחרדה באמצעות שימוש ב- 9D4 אך חשוב למצוא את האיזון העדין עבור בעלי סבילות נמוכה, שעלולים למעשה לסבול מהחמרה של החרדה בעת שימוש בזן כה חזק.

תופעות לוואי: יובש בפה, עיניים יבשות

יובש בפה ובעיניים עשוי להיות תופעה שכיחה בשימוש ב- 9D4, ובמקרים מסוימים עשויה להופיע גם חרדה.

כדי להימנע מפאניקה כתוצאה מהתקף חרדה, יש להימנע משימוש בזן אם אינכם מעשנים מנוסים או לפחות להשתמש במינונים קטנים עד להבנה כיצד הזן משפיע עליכם.

גידול: יבול טוב, פריחה מהירה

9D4 הוא צמח חזק ועמיד הגדל ביציבות ומניב יבול ניכר. הזן פורח תוך 49 ימים בלבד, אך המפתחים בחברת ETHOS טוענים כי 9D4 ימשיך ללבלב עם עוד פרחים גם לאחר תקופה של חודשיים. כך יש למגדלים קצת מרחב תמרון בהפיכת התפרחות למזומנים מהירים, או באפשרות להמתין בסבלנות ליבול גדול יותר.

מחשבות אחרונות על 9D4

9D4 הוא דוגמה מצוינת לאופן בו גידול סלקטיבי יכול לייצר זן בעל עוצמה מדהימה, המסוגל לתת מענה לצרכים של הצרכנים המנוסים ביותר כמו גם לאנשים עם צרכים טיפוליים משמעותיים.

עם תכולת THCשל עד 32%, זן זה אינו מיועד לחסרי ניסיון. יש להשתמש בו בזהירות ובמתינות כדי לוודא שהוא לא יפיל אתכם לגמרי לקרשים או יביא להתקף חרדה.

המראה, הריח והטעם של הזן הזה מרשימים, בלשון המעטה. 9D4 מתהדר בתווים של אדמה ובואש אשר מורגשים הרבה אחרי שסוגרים את האריזה.

מבחינת גידול, הזן הוא עמיד ואמין, ומעניק אפשרות בחירה ייחודית של הנאה מקטיף מהיר או השארת התפרחות על הצמח ליבול כבד יותר.

זנים נוספים

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.