פרופיל זן הקנאביס 91 קריפט

91 קריפט (91 Krypt) אולי נשמע כמו שם של זן שיקרב אתכם לעולם המתים, אבל תערובת ייחודית זו של זני קנאביס בולטים תשאיר אתכם מתפקדים באופן מפתיע למרות נטיה כבדה לעבר תכונות אינדיקה.

ההשפעות הנמשכות זמן רב של 91 Krypt מוערכות היטב על ידי משתמשי פנאי ומטופלים בקנאביס כאחד. הוא מספק חוויה עקבית עם המון השפעה, ולכן זהו זן נהדר ששווה לדאוג לאספקה קבועה שלו.

קריפט 91

זן: 80% אינדיקה / 20% סאטיבה

זן קנאביס זה, שהינו היברידי ודומיננטי באינדיקה, מספק תוצאות עקביות לצרכנים בכל רמות הניסיון. הזן נמצא בטווח של עוצמה בינונית עד גבוהה. מסיבה זו, למשתמשים חדשים מומלץ להימנע מ- 91 Krypt כל עוד אינם מכירים את תגובות הגוף שלהם לקנאביס באופן כללי. בנוסף, ההשפעות הכבדות של אינדיקה של זן זה עלולות לפגוע מעט בתפקוד של המשתמשים. לכן מומלץ מאד לשמור את השימוש בו ללילה.

91 קריפט (91 Krypt) הוא פרי הפיתוח של חברת DNA Genetics. הזן הוא שילוב של הזנים הידועים Chemdawg 91 ו- Captain Krypt OG. שני הזנים מהווים דוגמאות טובות של הרכב עוצמתי והתכונות שהם מורישים ל- 91 Krypt מורגשות היטב.

תכולת THC: בממוצע 18% - 21%

תכולת סיבידי (CBD) :0%

91 קריפט (91 Krypt) הוא זן קנאביס בעל עוצמה בינונית עד גבוהה המשרה השפעות חזקות המתמקדות בגוף.

בשימוש בו ניתן לצפות לתחושת אופוריה והיי גופני המשרה רגיעה עמוקה לאורך זמן.

ניחוח: אדמה, עץ, דיזל, מנגו

91 קריפט (91 Krypt) מפיץ ניחוח ייחודי של הדרים ופירות טרופיים עם תווים של אדמה ועץ.

טעמים: פירות יער, טחב, כימיקלים, אדמה

פרופיל הטעם של 91 Krypt מושפע מאד על ידי הגנטיקה של ההורים שלו ממשפחתOG ו- Chem. הטעמים המתקבלים כוללים תווים של דיזל, בואש, אדמה ופירות.

מראה: בהיר, חיוור, אוורירי

91 Krypt הוא צמח בוהק וחיוור המציג מבנה פרחים עמוס גבישים, חסון בבסיס ומתחדד בקצה. ציפוי הגבישים והסיבים שופע בצבע בהיר. בסך הכל, הזן מתאפיין במראה מושך ונעים לעין.

השימושים הנפוצים ביותר: מתח, עייפות, בעיות עיניים, גירוי תיאבון

מי שמעוניין בהקלה על סימפטומים של מחלות סומטיות ובעיות נפשיות קלות יהנה מאד מ- 91 Krypt.

הזן מפיג מתחים ועייפות הודות לתכונותיו המרגיעות. בנוסף, הסובלים ממיגרנות וגלאוקומה דיווחו גם כי הזן מקל מאד על התסמינים של מצבים אלה.

91 קריפט (91 Krypt) נוטה לעורר תיאבון משמעותי. לכן, מי שסובל מאובדן תיאבון עשוי לגלות כי הזן מהווה פתרון טוב.

לבסוף, בהיותו הכלאה הנוטה לאינדיקה, זן זה מציע איכויות מרגיעות בשפע. הוא יכול גם להוביל לשינה רגועה עבור מי שנוטה לחוסר שקט או הסובל מנדודי שינה.

תופעות לוואי: יובש בפה, עיניים יבשות, ישנוניות

צרכנים דיווחו כי 91 Krypt גורם מדי פעם ליובש בפה ובעיניים. למרבה המזל, ניתן להתגבר על כך באמצעות שתיה מספקת.

תופעת לוואי מדאיגה יותר עבור צרכנים מסוימים היא הנטייה של הזן לגרום לנמנום. מסיבה זו, מומלץ מאד להשתמש ב- 91 Krypt בזהירות ולבחון את ההשפעה שלו על התפקוד.

גידול: יבול טוב, קושי נמוך, 65 ימים לפריחה

91 קריפט (91 Krypt)  הוא זן אינדיקה בעיקרו, מה שמתבטא בצמח השומר על קומה נמוכה, עמיד בפני גורמים סביבתיים ועמיד בפני מזיקים.

זמן הפריחה בינוני והזן מוכן לקציר תוך 63 ימים בלבד. היבול גם הוא צנוע בתנאים הנכונים, ומציע למגדלים בסביבות 450 גרם למ"ר ומעט יותר לכל צמח בתנאי חוץ.

מחשבות אחרונות על 91 קריפט (91 Krypt)

91 קריפט (91 Krypt)  מספק חוויה ייחודית המתמקדת בגוף, מפיגה מתחים ומקלה על בעיות עיניים. זוהי תכונה נדירה בקרב זני קנאביס המהווה הזדמנות פז לטפל במצבים כאלה ללא תרופות או ניתוחים פולשניים.

הזן חזק למדי, מה שמבטיח שהוא משרה השפעה רבת עוצמה. הוא עלול להרתיע מעשנים חסרי ניסיון או בעלי סבילות נמוכה. מומלץ להשתמש במתינות עד שתדעו בדיוק כיצד הגוף שלכם מגיב.

הניחוחות, הטעמים והמראה של 91 Krypt ייחודיים לא פחות מהשפעות הזן. זהו צמח מושך למראה, המספק לצרכנים חוויה מהנה של ריחות וטעמים בלתי נשכחים.

91 קריפט (91 Krypt) הוא צמח די קל לגידול המספק יבול עקבי. עמידות, זמן פריחה בינוני ויבול בכמות טובה הופכים את הזן לבחירה מצוינת לכל אחד.

זנים נוספים

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.