שאלות נפוצות

האם זני קנאביס (Strains List) מציג מידע על קנאביס רפואי?

בהחלט. אנו מספקים מידע על כל סוגי זני הקנאביס, בין אם הם מיועדים לשימוש רפואי, לשימוש פנאי או שניהם. ניתן אפילו לעיין בזנים לפי הבעיות הרפואיות שלהן הם מתאימים לטיפול, כך שתוכלו למצוא במהירות את הזן המתאים לצרכים שלכם.

מה מבדיל בין זן קנאביס אחד לשני?

יש כמה דברים שמבדילים בין זני קנאביס. מנקודת מבט של משתמש, הגורמים החשובים הם תכולת ה- THC וה- CBD, פרופיל הטרפנים (שיכול לקבוע גם את הריח וגם את ההשפעות של הזן), וההשפעות העיקריות של הזן, כלומר האם הוא נוטה יותר להיי גופני או מוחי.

האם חשוב לדעת אם זן הוא אינדיקה, סאטיבה או היברידי?

ההשקפה המסורתית תמיד הייתה שזני אינדיקה מרגיעים את הגוף והנפש, זני סאטיבה ממריצים ומעוררים יצירתיות, וזנים היברידיים יכולים להציע משהו משניהם בדרגות שונות. עם זאת, ישנן עדויות הולכות וגוברות לכך שתכונה זו לא ממש חשובה ושסביר יותר שההשפעות נקבעות על ידי פרופילי הקנבינואידים והטרפנים של הזנים.

באילו מצבים רפואיים קנאביס יכול לעזור?

בתחום זה מתבצעת כמות עצומה של מחקר. ישנן עדויות לכך שקנאביס יכול לסייע בטיפול במצבים כמו אפילפסיה, גלאוקומה, טרשת נפוצה, כאבים כרוניים, מחלת קרוהן, סרטן, אלצהיימר ועוד. מצבים מסוימים מטופלים טוב יותר על ידי זנים דומיננטיים ב- CBD ואחרים מטופלים בצורה הטובה ביותר עם זנים דומיננטיים ב- THC.

האם לזני קנאביס שונים יש באמת ריחות שונים?

בהחלט. הקנאביס מכיל טרפנים, שהם התרכובות הקובעות את הריח של כל צמח. ישנם טרפנים שונים, אשר כל אחד מהם מספק ארומה מעט שונה, כגון אורן, לבנדר או לימון. ישנן גם עדויות הולכות וגוברות לכך שלטרפנים עשויים להיות גם יתרונות רפואיים.

עמודים אחרונים

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.