תנאי השימוש

להלן תקנון תנאי השימוש באתר www.strainslist.co.il (להלן: "האתר").

 

האתר מופעל ומנוהל על ידי  ("בעל האתר"). כל פנייה ניתן לשלוח לכתובת 

 

  1. הסכמתך לתנאי תקנון זה הינה תנאי לשימושך באתר, ועצם השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה. בהיעדר הסכמה על האמור בתקנון, כולו או חלקו, הנך נדרש לחדול מגלישה באתר.
  2. האתר עוסק בנושא קנאביס רפואי. ומנגיש מידע על מגוון הזנים הקיימים בשוק.
  3. התוכן באתר זה מוצג למטרת מידע בלבד. התוכן והמידע אינם מהווים כל המלצה או עידוד לשימוש בקנאביס בכל דרך שלא לצורך רפואי. השימוש בקנאביס למטרות שאינן רפואיות מהווה עבירה על החוק ברוב המדינות. השימוש בקנאביס רפואי מותנה בהמלצת רופא מומחה ומורשה, ובקבלת רישוי לכך מטעם משרד הבריאות, ע"פ דרישות כל דין ולאחר קבלת הדרכה ממקור מוסמך.
  4. כל המידע באתר על זני הקנאביס השונים, תכונותיהם, המקור שלהם, וכן ההשפעות השונות של כל זן, לוקטו והועלו לאתר לאחר סינון ובדיקה אך אין בכך כדי להוות ייעוץ אישי וספציפי או תחליף לייעוץ רפואי.
  5. הסתמכות על המידע ללא היוועצות עם גורם רפואי הינה על אחריות הגולש בלבד ואין לאתר או לבעליו כל אחריות במקרה זה.
  6. השימוש במידע שבאתר הינו על אחריות המשתמש בלבד והאתר ו/או מפעיליו אינם אחראים לנזקים ו/או הפסדים, בין ישירים ובין עקיפים, ככל שייגרמו למשתמש בכל הקשור והנוגע לאתר ו/או למידע המופיע בו, לעדכונו, ביטולו, הגבלתו או הפסקתו.
  7. ניתן לפנות בכל שאלה לכתובת 
  8. צריכת מוצרי קנאביס או שימוש בהם לכל מטרה, אישית או אחרת ייעשה אך ורק בהתאם להוראות הדין ואין באמור באתר כדי לגרוע מהוראות החוק או כדי לעודד שימוש או צריכה של מי ממוצרי הקנאביס.
  9. כל זכויות הקניין הרוחני מכל סוג ומין לרבות אך מבלי להגביל זכויות יוצרים בתכנים, בציורים, איורים, תמונות המופיעים כולם באתר הינם בבעלותו של בעל האתר בלבד ואין לעשות בהם כל שימוש.

כל פנייה בתקנון בלשון זכר משמעה גם בנקבה או ברבים, בהתאם להקשר הדברים, והניסוח בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד.

עמודים אחרונים

×

ברוכים הבאים למאגר זני הקנאביס (Strains List)

אתה בן 18 לפחות?

על ידי גישה לאתר זה, אתה מקבל את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.